
Sel Beban Berakhir Berganda
Model: LHF-4
Skala Lori, Skala Kereta Api, Skala Hopper, Skala Khas
Skala Lori, Skala Kereta Api, Skala Hopper, Skala Khas
Hantar pertanyaan
pengenalan produk
| Bahan: | Aloi, Tahan Karat |
| kapasiti: | 1klb-50klb |
| Output Dinilai: | 3mV/V |
| Bukan Lineariti: | ±0.03%F.S. |
| Histeresis: | ±0.03%F.S. |
| Kebolehulangan: | ±0.02%F.S. |
| Rayapan (30 minit): | ±0.03%F.S. |
| Baki Sifar: | ±1.00%F.S. |
| Kesan Tem pada Sifar: | ±0.03%FS/10 darjah |
| Kesan Tem pada Output: | ±0.03%FS/10 darjah |
| Impedans Input: | 700±5Ω |
| Impedans Keluar: | 700±5Ω |
| Impedans Penebat: | Lebih besar daripada atau sama dengan 5000MΩ |
| Voltan pengujaan: | 10V (DC/AC) |
| Julat Tem Berbayar: | -10 darjah ~+50 darjah |
| Julat Tempoh Perkhidmatan: | -20 darjah ~+60 darjah |
| Julat Lebihan Selamat: | 120%F.S. |
| Kelas Perlindungan: | IP67 |
| Panjang kabel: | 10m |
| Kod Wayar: | Merah(Ex+) Hitam(Ex-) Hijau(Sig+) Putih(Sig-) |

|
Kapasiti |
Saiz (mm) |
N.W. |
||||||||||
|
Klb |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
J |
R |
kg |
|
10-25 |
197.0 |
35.0 |
127.0 |
165.0 |
43.2 |
19.3 |
22.9 |
18.0 |
43.4 |
47.5 |
19.0 |
3.0 |
|
40-50Se |
260.4 |
49.0 |
162.4 |
216.0 |
53.8 |
62.0 |
28.5 |
20.6 |
50.0 |
59.4 |
25.4 |
7.0 |
|
50-75 |
260.4 |
49.0 |
162.3 |
216.0 |
67.0 |
74.7 |
34.8 |
26.9 |
61.7 |
72.1 |
25.4 |
8.0 |
|
100-125 |
387.0 |
80.0 |
227.0 |
324.0 |
87.0 |
98.0 |
45.7 |
41.5 |
73.9 |
94.7 |
38.1 |
18.0 |
|
200 |
489.0 |
101.6 |
285.8 |
387.0 |
130.0 |
147.3 |
45.7 |
41.5 |
96.5 |
130.1 |
50.8 |
25.0 |
Cool tags: sel beban dua berakhir, China pengilang sel beban dua berakhir, pembekal, kilang, Sel Beban Jenis Cawan dan Bola, rasuk ricih hujung berganda, sel beban rasuk ricih hujung berganda, Sel Beban Rasuk Daya Ricih Dua, Sel Beban Penimbang Trak Atas Kapal, Sensor Rasuk Ricih Berganda Skala Trak
Seterusnya
Sel Beban Rasuk Ricih Akhir BergandaAnda mungkin juga berminat
Hantar pertanyaan










