
Sel Beban Jenis Jejari
Model: LHY-2
Skala Lori, Skala Kereta Api, Penguji, Skala Kren
Aksesori: Bola, Kepala Muatan, Kit Pemasangan
Skala Lori, Skala Kereta Api, Penguji, Skala Kren
Aksesori: Bola, Kepala Muatan, Kit Pemasangan
Hantar pertanyaan
pengenalan produk
| Bahan: | Aloi, Tahan Karat |
| kapasiti: | 50kg-100t,1klb-200klb |
| Output Dinilai: | 2mV/V, 4mV/V |
| Bukan Lineariti: | ±0.03%F.S. |
| Histeresis: | ±0.03%F.S. |
| Kebolehulangan: | ±0.02%F.S. |
| Rayapan (30 minit): | ±0.02%F.S. |
| Baki Sifar: | ±1.00%F.S. |
| Kesan Tem pada Sifar: | ±0.02%FS/10 darjah |
| Kesan Tem pada Output: | ±0.02%FS/10 darjah |
| Impedans Input: | 385±15Ω , 765±15Ω |
| Impedans Keluar: | 350±3Ω , 700±5Ω |
| Impedans Penebat: | Lebih besar daripada atau sama dengan 5000MΩ |
| Voltan pengujaan: | 10V (DC/AC) |
| Julat Tem Berbayar: | -10 darjah ~+50 darjah |
| Julat Tempoh Perkhidmatan: | -20 darjah ~+60 darjah |
| Julat Lebihan Selamat: | 120%F.S. |
| Kelas Perlindungan: | IP67 , IP68 |
| Panjang kabel: | 9m |
| Kod Wayar: | Merah(Ex+) Hitam(Ex-) Hijau(Sig+) Putih(Sig-) |

|
Kapasiti |
Saiz (mm) |
N.W. |
||||||||||
|
Klb |
t |
A |
Φ |
Φ1 |
Φ2 |
H |
H1 |
H2 |
B1ΧB2 |
C1ΧC2 |
SR |
kg |
|
1-15 |
0.5-7.5 |
88.9 |
104.7 |
34.0 |
9.0 |
53.8 |
15.0 |
31.8 |
110*110 |
86*86 |
80.0 |
3.5 |
|
25-50 |
10-25 |
101.6 |
120.7 |
38.9 |
11.0 |
77.8 |
24.0 |
41.1 |
126*126 |
106*106 |
91.3 |
4.5 |
|
100 |
50 |
116.8 |
140.0 |
50.4 |
18.0 |
86.2 |
29.0 |
50.8 |
150*150 |
120*120 |
105.6 |
10.0 |
|
150-200 |
60-100 |
162.0 |
200.0 |
76.0 |
26.0 |
125.0 |
42.0 |
70.0 |
240*240 |
190*190 |
200.0 |
33.8 |
Cool tags: sel beban jenis bercakap, sel beban jenis bercakap China pengeluar, pembekal, kilang, Sel Beban Lubang Tengah, Sel Beban Cakera Rata, Sel Beban Corong, sel beban untuk tangki pencampuran, sel beban jenis pancake, sistem sel beban tangki
Sepasang
Sel Beban TangkiSeterusnya
Sel Beban HopperAnda mungkin juga berminat
Hantar pertanyaan










