
Sel Beban Titik Tunggal Skala Elektronik
Model:LHE-13
Skala Pelantar Elektronik
450mm * 450mm
Skala Pelantar Elektronik
450mm * 450mm
Hantar pertanyaan
pengenalan produk
| Bahan: | aluminium |
| Kapasiti | 25kg-300kg |
| Output Dinilai: | 2mV/V |
| Bukan Lineariti: | ±0.02%F.S. |
| Histeresis: | ±0.02%F.S. |
| Kebolehulangan: | ±0.01%F.S. |
| Rayapan (30 minit): | ±0.02%F.S. |
| Baki Sifar: | ±1.00%F.S. |
| Kesan Tem pada Sifar: | ±0.02%FS/10 darjah |
| Kesan Tem pada Output: | ±0.02%FS/10 darjah |
| Impedans Input: | 410±15Ω |
| Impedans Keluar: | 350±3Ω |
| Impedans Penebat: | Lebih besar daripada atau sama dengan 5000MΩ |
| Voltan pengujaan: | 10V (DC/AC) |
| Julat Tem Berbayar: | -10 darjah ~+50 darjah |
| Julat Tempoh Perkhidmatan: | -20 darjah ~+60 darjah |
| Julat Lebihan Selamat: | 120%F.S. |
| Kelas Perlindungan: | IP67 |
| Panjang kabel: | 3m |
| Kod Wayar: | Merah(Ex+) Hitam(Ex-) Hijau(Sig+) Putih(Sig-) |
| Berat Bersih: | 0.6kg |

Cool tags: sel beban titik tunggal skala elektronik, pengilang sel beban titik tunggal skala elektronik China, pembekal, kilang, Sel Beban Titik Tunggal Ketepatan Tinggi, sel beban titik, Sensor Daya Titik Tunggal, beban titik tunggal, sel beban titik tunggal, Sensor Beban Titik Tunggal
Anda mungkin juga berminat
Hantar pertanyaan










