
Penderia Penimbangan Titik Tunggal Keluli Tahan Karat
Model:LHE-12
Struktur rasuk tiga kali ganda untuk Pemasangan Tunggal
Skala Platform Elektronik
Struktur rasuk tiga kali ganda untuk Pemasangan Tunggal
Skala Platform Elektronik
Hantar pertanyaan
pengenalan produk
| Bahan: |
tahan karat |
| kapasiti: | 50lb-625lb |
| Output Dinilai: | 1mV/V |
| Bukan Lineariti: | ±0.02%F.S. |
| Histeresis: | ±0.02%F.S. |
| Kebolehulangan: | ±0.01%F.S. |
| Rayapan (30 minit): | ±0.02%F.S. |
| Baki Sifar: | ±1.00%F.S. |
| Kesan Tem pada Sifar: | ±0.02%FS/10 darjah |
| Tem.Kesan pada Output: | ±0.02%FS/10 darjah |
| Impedans Input: | 385±15Ω |
| Impedans Keluar: | 350±3Ω |
| Impedans Penebat: | Lebih besar daripada atau sama dengan 5000MΩ |
| Voltan pengujaan: | 10V (DC/AC) |
| Julat Tem Berbayar: | -10 darjah ~+50 darjah |
| Julat Tempoh Perkhidmatan: | -20 darjah ~+60 darjah |
| Julat Lebihan Selamat: | 120%F.S. |
| Kelas Perlindungan: | IP67 |
| Panjang kabel: | 5m |
| Kod Wayar: | Merah(Ex+) Hitam(Ex-) Hijau(Sig+) Putih(Sig-) |

|
Kapasiti |
Saiz (mm) |
N.W. |
||||||||
|
lb |
kg |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
FI |
F2 |
kg |
|
25 |
6-11.3 |
127.0 |
50.0 |
18.5 |
6.35 |
108.0 |
31.8 |
19.0 |
76.2 |
|
|
50 |
22.7 |
127.0 |
50.8 |
18.5 |
6.35 |
108.0 |
31.8 |
19.0 |
76.2 |
|
|
100 |
45.4 |
127.0 |
46.2 |
23.8 |
6.35 |
108.0 |
31.8 |
19.0 |
76.2 |
|
Cool tags: keluli tahan karat titik berat sensor, China keluli tahan karat titik berat sensor pengilang, pembekal, kilang, sel beban skala digital, Sel Beban Skala Elektronik, Sel Beban Titik Tunggal Skala Elektronik, Sel Beban Luar Pusat Ketepatan Tinggi Kelas C3 5, Sel Beban Titik Tunggal Ketepatan Tinggi, Sel Beban Titik Tunggal Miniatur
Seterusnya
Sel Beban Titik Tunggal Skala ElektronikAnda mungkin juga berminat
Hantar pertanyaan










