
Penderia daya Titik Tunggal
Model:LHE-1
Skala Pengkomputeran Harga Elektronik, Skala Platform dan skala kapasiti kecil yang lain
350mm *350mm
Skala Pengkomputeran Harga Elektronik, Skala Platform dan skala kapasiti kecil yang lain
350mm *350mm
Hantar pertanyaan
pengenalan produk
| Bahan: | aluminium |
| kapasiti: | 0.3kg-250kg |
| Output Dinilai: | 2mV/V(1kg-2kg, 1mV/V) |
| Bukan Lineariti: | ±0.02%F.S. |
| Histeresis: | ±0.02%F.S. |
| Kebolehulangan: | ±0.01%F.S. |
| Rayapan (30 minit): | ±0.02%F.S. |
| Baki Sifar: | ±1.00%F.S. |
| Kesan Tem pada Sifar: | ±0.02%FS/10 darjah |
| Kesan Tem pada Output: | ±0.02%FS/10 darjah |
| Impedans Input: | 410±10Ω |
| Impedans Keluar: | 350±3Ω |
| Impedans Penebat: | Lebih besar daripada atau sama dengan 5000MΩ |
| Voltan pengujaan: | 10V (DC/AC) |
| Julat Tem Berbayar: | -10 darjah ~+50 darjah |
| Julat Tempoh Perkhidmatan: | -20 darjah ~+60 darjah |
| Julat Lebihan Selamat: | 120%F.S. |
| Kelas Perlindungan: | IP67 |
| Panjang kabel: | 3m |
| Kod Wayar: | Merah(Ex+) Hitam(Ex-) Hijau(Sig+) Putih(Sig-) |

|
Kapasiti |
Saiz(mm) |
N.W. |
|||||||
|
kg |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
M |
kg |
|
0.3-0.6 |
70.0 |
58.0 |
15.0 |
7.0 |
12.0 |
40.0 |
22.0 |
M3 |
0.3 |
|
1-3 |
70.0 |
58.0 |
15.0 |
7.0 |
12.0 |
46.0 |
22.0 |
M3 |
0.3 |
|
6-20 |
130.0 |
106.0 |
30.0 |
15.0 |
25.0 |
76.0 |
22.0 |
M6 |
0.4 |
|
25-35 |
130.0 |
106.0 |
40.0 |
15.0 |
27.0 |
76.0 |
23.0 |
M6 |
0.4 |
|
40-200 |
130.0 |
106.0 |
50.0 |
25.0 |
27.0 |
76.0 |
23.0 |
M6 |
0.5 |
|
200-250 |
130.0 |
106.0 |
50.0 |
25.0 |
27.0 |
76.0 |
23.0 |
M8 |
0.5 |
Cool tags: penderia daya titik tunggal, pengeluar penderia daya titik tunggal China, pembekal, kilang, Sel Beban Titik Tunggal Aluminium, Sel Beban Skala Bangku, Sensor Beban Titik Tunggal Mini, sel beban tunggal, beban titik tunggal, Sel Beban Skala Platform IP68 Keluli Tahan Karat
Sepasang
tidakAnda mungkin juga berminat
Hantar pertanyaan










